בקשת סיוע

מידעון להורדה

אודות

מטרת הפרויקט הוא להוציא משפחות ממעגל העוני על ידי מגוון תוכניות של חינוך ורווחה.

שותפים ברווחה

חלוקת ארוחות עשר לילדים רעבים בבתי הספר.

מתנדבי "שותפים" מצויים בקשר עם בתי ספר, מורים או מדריכים שיודעים ומכירים את הנעשה גם בהפסקות, מתנדבי "שותפים" מקבלים בקשות סיוע  עבור ילדים המגיעים לבית הספר ללא אוכל, אנו ב"שותפים" דואגים כי הילדים יקבלו ארוחה מזינה וטעימה, טרייה ומפנקת, המורכבת משני כריכים, פרי, שתייה ותוספת בריאה, המתנדבים, מכינים ואורזים כל ערב את ארוחת הילדים ולמחרת בבוקר המתנדבים של שותפים מחלקים זאת, לעיתים החלוקה היא לבית הספר ולעיתים החלוקה היא למשפחה שבה יש יותר מילד אחד שהולך לבית ספר ללא אוכל.

שותפים בחינוך

סיוע חינוכי לילדים ממשפחות מצוקה לאחר שעות הלימודים.

בנוסף, על הסיוע בארוחות עשר, המידע מצוות ההוראה בבתי הספר מתקבל אצלנו ואנו ב"שותפים" מצטרפים בתיאום עם המשפחה לסיוע במוצרי לימוד, שיעורי עזר, מחברות, ילקוטים וכל מה שצריך כדי שהילדים יוכלו להתרכז בחומר הנלמד

שותפים במזון

סלי מזון ותווי קניה למשפחות הנזקקות לתמיכה ומוכרות ע"י הרווחה.

שותפים מחלקים בכל שבוע מאות סלי מזון ברחבי הארץ, כל ערכת סל מזון כוללת: תווי קניה, מזון לתינוקות, עופות, דגים, בשר בקר, פירות וירקות, קטניות שימורים, מוצרי מכולת שונים וחלות לשבת.

החלוקה נעשית בתיאום עם רשויות הרווחה אשר מפקחות על החלוקה ובוחרות את המשפחות.

שותפים בתקווה

הכשרה מקצועית ליציאה ממעגל העוני

על מנת שהסיוע שלנו בשותפים יהיה אפקטיבי אנו יוצרים לכל משפחה, אבחון שבו ניתן לקבל את המקצוע המיידי שבו ניתן יהיה בזמן קצר להצטרף לשוק העבודה וגם ליהנות בעבודה, פעילות  זו היא קריטית ביותר ליציאה ממעגל העוני שכן, הביטחון העצמי, היכולת האישית, משתפרת פלאים כאשר האדם עובד במה שהוא אוהב, כאשר אנו גם עסוקים בליצור חכה לכל אדם ולא רק להעניק לו דגים, אנו מגיעים לתוצאה נפלאה.

במהלך הקורסים שאנו מביאים לביצוע, זכינו לראות שינויים מצד לצד ויציאה אמיתית ממעגל העוני לעצמאות כלכלית, גם במקרים קשים.

רשויות הרווחה שותפים איתנו בקורסים השונים כמו, לימוד יישומי מחשב קוסמטיקה, איפור, פדיקור רפואי ומניקור, ועד קורסים בקידום רשתות חברתיות, ניהול חנויות דיגיטאליות והתמצאות במסחר ברשת, בניית אתרים ויישומי Web.

שותפים בחגים ושבתות

ארוחות חמות וערכות חג ושבת, עשירות ומזינות.

ארוחה חמה, ארוחת שבת, לא בכל משפחה זה מובן מאליו, ישנן משפחות שממתינות כל שבוע לקבל ערכות לשבת, הערכה שלנו מכילה מנת דגים, מרק, עופות ושניצלים לילדים, קינוח בריא, וכן הפתעות נוספות.

שותפים מייצרים לכל משפחה המטופלת ביחידה, אופטימיות ותקווה ליציאה ממעגל העוני.

שותפים לאם ולילד

ערכות מזון וביגוד, אוכל לתינוקות ומוצרים מיוחדים לאם היולדת.

בכי של תינוק, שנובע מרעב קורע את הלב, ישנן משפחות בישראל שבבית המשפחה, מדלגים על ארוחות לתינוק עקב מחסור כלכלי, אנו בשותפים, בהכוונה רשויות הרווחה, דואגים כי משפחה המעוניינת לצאת ממעגל העוני תקבל הזנה שוטפת, לתינוק יחד עם כל המוצרים החיוניים לבריאותו ולרווחתו של התינוק.